Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.1kmh
0 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

DETAJE nga aksidenti me një viktimë në Greqi, si e përplasi shqiptari për vdekje adoleshentin (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dalin detaje nga aksidenti i dy ditëve më parë në Greqi ku mbeti një viktimë.

albsig

Mësohet se emri i viktimës është Mario Latsu. Ai u përplas nga një 44-vjeçar shqiptar, i cili po udhëtonte më nje makinë tip “Audi” në Lamia.

Mediat greke raportuan se shqiptari përplasi një grup fëmijësh me biçikleta, ku u plagos rëndë 14-vjeçari, i cili ndërroi jetë në Repartin e Urgjencës.

Sipas “Star”, shqiptari ka qenë nën efektin e alkoolit në momentin e aksidentit dhe për ta vërtetuar këtë i janë bërë testet toksikologjike, ndërsa po pritet dalja e rezultateve.

44-vjeçari u shoqëruar menjëherë pa aksidentit, por bëhet me dije se tashnmë është lënë i lirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img