Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Detaje nga aksidenti i rëndë në Poliçan, 28 vjeçarja ishte zv.kryetare e KZAZ-së në zgjedhjet e 25 prillit, para disa vitesh ra në Landfillin e qytetit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Vërtop të Poliçanit, ku 28 vjeçarja Anxhela Ibro humbi kontrollin e mjetit dhe ra në lumë nga një lartësi prej 15 metër, ndërkohë që ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se Ibro është punonjëse administrate në bashkinë e Poliçanit, ndërkohë që në zgjedhjet e 25 prillit ishte zv.kryetare e KZAZ nr.67, ku përfaqësonte Partinë Socialiste.

Pork y nuk ëhstë aksidenti i parë i 28 vjeçares, pasi disa vite më parë në dlaje të Poliçanit ajo humbi kontrollin e mjetit dhe ra në landfillin e qytetit nga një lartësi prej 15 metër.

Kjo është 28 vjeçarja Anxhela Ibro:

91239572 10207080172520294 4967438254044348416 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img