Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

DETAJE/ Aksidenti i rëndë në Lezhë – Shkodër, mes 8 të plagosurve janë 5 të mitur, njëri prej të lënduarve në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë bërë të ditura nga aksidenti i rëndë që ndodhi pasditen e sotme në aksin Lezhë – Shkodër.

Mësohet se nga përplasja e 4 makinave janë plagosur 8 persona, 5 prej të cilëve janë të mitur të moshave 12-17 vjeç. Ndërkohë bëhet e ditur se një prej të lënduarve është në gjendje të rëndë.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentti, ndërkohë që grupi hetinmor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e tyre.
Më shumë

spot_img
spot_img