Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Detaj protokollar në takimin me Ballën dhe Alibeajn, PD e takon ambasadoren me dy duar, PS me një

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim sot ka zhviluar një takim me kryetarin e Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla dhe atë të PD, Enkelejd Alibeaj.

Selia diplomatike e SHBA njoftoi me herët se gjatë këtij takimi janë diskutuar një gamë çështjesh për agjendën e Parlamentit, si dhe marrëdhëniet dypalëshe SHBA-Shqipëri.

Të dy sot takuan ambasadoren, por ajo që ra në sy është një detaj protokullar, ku Alibeaj i PD e takon ambasadoren Kim me dy duar, ndërsa Balla me një dorë.

Më shumë
spot_img
spot_img