Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Dështon për herë të pestë seanca e ballafaqimit të Shullazit me biznesmenin Ylvi Beqja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a446e8e1f45302f2b983625dd551e76b

Ka dështuar sërish seanca gjyqësore në Gjykatën e Krimeve të Rënda ku ishte parashikuar ballafaqimi i biznesmenit Ylvi Beqja me grupin e dyshuar kriminal dhe Emiliano Shullazit.

Bëhet me dije se kjo është seanca e pestë që dështon dhe shkak këtë herë është bërë Gilmando Dani i cili nuk ka zgjedhur ende avokatin.

Biznesmeni Ylvi Beqja është personi i vetëm që ka pranuar të dëshmojë kundër Shullazit për shantazh, kërcënime dhe gjobëvënie ndaj tij.

Më shumë

spot_img
spot_img