Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dëshmitarja rrëfen tmerrin për vrasjen në Elbasan: Dëgjuam krisma, gruaja ishte e shtrirë përtokë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua ka rrëfyer mbi atë çfarë ka parë nga ngjarja e ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku një burrë me breshëri plumbash vrau gruan, me të cilën ishte në proces divorci.

Një dëshmitare është shprehur se kishin dëgjuar të shtënat dhe më pas kishin parë gruan e shtrirë në tokë.

“Ne ishim në kafe. Dëgjuam zhurmat. Një polic po ikte me vrap. Kaq! Kur pamë atë gruan që ishte shtrirë, e kishin vrarë. Po e ndihmonin ca çuna. Ishte një polic që e mbronin këto makina këtu.”, tha ajo për mediat.

Kujtojëm që ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë ku 58 vjeç Koço Buzo, ka qëlluar me armë gruan Liljana Buza, pasi kanë dalë nga seanca gjyqësore për procesin e divorcit.

Ndërkohë, nga breshëria e plumbave është plagosur dhe avokati i viktimës Liljana Buzo, shtetasi Gëzim Toçiu.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img