Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Dëshmia rrëqethëse e babait: I vura në dijeni mjekët për Blertën, shpërtheva derën dhe pashë çfarë po i bënin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Babai dhe i vëllai i Blerta Pepës

Më shumë
spot_img
spot_img