Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Dëshmia: Ish-vjehrri kërcënoi me jetë Johnny Depp

spot_img

Lajme të ngjashëm

Babai i Amber Heard kërcënoi se do të qëllonte Johnny Depp. David Killackey, i cili riparonte makinat klasike të ish-çiftit, tha se Herad ishte abuzive ndaj aktorit dhe se babai i saj, David kërcënoi me vdekje Depp në një telefonatë në vitin 2016 kur nisën procedurat e divorcit.

Akuzat e Killackey dolën në dritë gjatë betejës gjyqësore mbi padinë prej 50 milionë dollarësh të ngritur nga aktori ndaj ish-bashkëshortes për shpifje ndaj tij.

Amber akuzoi yllin e Hollywood se e dhunoi gjatë kohës që ishin bashkë, por Depp e ka mohuar me forcë këtë gjë.

Avokatët e tij thanë se dëshmia e Killackey se Heard foli kundër ish-bashkëshortit pasi donte para.

Në një dokument të gjykatës të siguruar nga The Blast, Killackey i përshkroi bisedat e Amber me babain e saj ‘jashtëzakonisht armiqësore’ kur ai i kërkoi të paguanin për riparimin e makinës së tyre.

Heard insistoi që faturat e riparimit të paguheshin nga Depp.

Ndërsa dëshmoi se pas debatit mes tyre, babai i saj mori në telefon aktorin duke e kërcënuar me jetë.

Më shumë


spot_img

spot_img