Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Dëshmia e gazetarit investigativ, reagon Berisha: Goditje fatale për qeverinë dhe kriminelët e drogës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me dëshminë e dhënë nga gazetari investigativ, Jetmir Olldashi. Berisha e ka cilësuar një tjetër godtje të rëndë për qeverinë dhe kriminelët e drogës.

Sipas Berishës investigimi i Olldashit ishte goditje fatale ndaj bandës së krimit në qeveri.

Postimi i plotë i Berishës:

Goditje tjetër fatale për kumbar Fatziun dhe kryekumbar Ramën nga gazetari investigatiiv Jetmir Olldashi, i cili regjistroi bisedën e Albert Veliut me baronin e drogës Agron/Geron Xhafën! Ndiqeni videon e tij. sb

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img