Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Dëshironi të bëheni pjesë e videoklipit të Dua Lipës? Ja si të veproni

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

53282c6d00a9f8423ef093ed544b0087

Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun tonë, dhe pse jeton në Britani dhe ende nuk ka kënduar një këngë shqip.

Vajzat e reja e adhurojnë, dhe djemtë jo më pak. Ajo është shumë e ëmbël dhe profesioniste në punën e saj, cilësi që e bëjnë një yll të vërtetë.

Së fundmi Dua Lipa ka ndarë me fansat dy lajme pozitive. Ajo ka bërë me dije se së shpejti do të lançojë një videoklip të ri, ku do të përfshijë pjesë koreografie nga fansat e saj.

Kështu që mos humbisni kohë, dëgjoni apelin e Duas në twiiter dhe Instastory dhe veprini. Mund të jeni ju një nga ata që do të shfaqen në klipin e këngëtares shqiptare.

Përshëndetje njerëz. Jam shumë e lumtur dhe e emocionuar t’ju them se jam duke punuar për një projekt të ri për Levitating. Dhe dua që ju të bëheni pjesë e tij. Mund të bëni koregrafik, make-up, animacione dhe çdo gjë në tik tok.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img