Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

‘Dëshiron të bashkohesh?’, ish-partnerja e Stines jep përgjigjen e shumëpritur

Lajme të ngjashëm

Historia e tyre e dashurisë prej vitesh ka qenë në qendër të vëmendjes.

Këngëtari Stine me nënën e vajzës së tij kanë vetëm pak muaj që janë ndarë, edhe pëqr këtë vazhdojnë të përfliten në media. pjesë e tyre është bërë herë pas here dhe ish e dashura e Stines, moderatorja Roza Lati.

Mirëpo, nëna e vajzës Graciela, i ka ofruar ndjekësve në ‘Instagram’ t’i bëjnë pyetje.

Ndërkohë njëri prej tyre e pyeti nëse ajo do të donte të rikthehej me Stinen.

‘Dëshirat dhe ndjenjat e brendshme nuk më pëlqen t’i shpreh. Do ishte një fjalim i gjatëë… Jam në një fazë që as vetë nuk e di, nuk e di as vetë t’i jap një përgjigje të saktë. Ndaj nuk them as po as jo. Kam nevojë për kohën. Ajo tregon çdo gjë dhe më lejon të shoh atë dhe çdo gjë në vijim’,u përgjigj Graciela.

Screenshot_1.jpg

Më shumë