Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Deputetja surprizohet nga çmimi i faturës së energjisë dhe hedh dyshime

Lajme të ngjashëm


Më shumë