Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

Deputetja shtatzënë Blerina Gjylameti preket nga koronavirusi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b24d5a6e8b5d7d0244f17a64b665fc4c

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti është prekur nga virusi Covid-19, mëson newsbomb.al.

Rreth një muaj më parë Gjylameti u shfaq publikisht me barkun e rrumbullakosur, ndërsa u konfirmua se ishte shtatzënë për herë të dytë.

Për fat të mirë gjendja e saj është e stabilizuar, teksa po i nënshtrohet kurimit në shtëpi, së bashku me bashkëshortin, pasi dhe ai ka rezultuar pozitiv. Për këtë arsye, Gjylameti ka ndaluar aktivitetin e saj politik në Qarkun e Tiranës.

Për herë të fundit, ajo u shfaq publikisht krah kryebashkiakut Erion Veliaj në Asamblenë e PS në Kombinat, ku u zëvendësua nga Belinda Balluku. Ndërsa Gjylametit iu caktua mbulimi i një zone tjetër në periferi të Tiranës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img