Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Deputetja shqiptare seksi siç nuk e keni parë, FOTOGRAFOHET me lopatë në dorë duke bërë llaç

spot_img

Lajme të ngjashëm

Duda Balje është silësuar si deputetja më seksi shqiptare ne Kuvendin e Kosovës.

Ajo njihet për linjat perfekte dhe për stilin e jetesës që bën.

Mirëpo ndryshe nga sa e kemi parë, Duda Balje na shfaqet me një lopatë në dorë dhe një karrocë me llac.

“Fillova të ndërtoj shtëpi për pushime sociale, krenare”, shkruan deputetja.

Gjesti i saj sigurisht që është përgëzuar nga ndjekësit në Instagram.

gjhljk.jpg

FHJ.jpg

FDGD.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img