Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Deputetja shqiptare i jep fund beqarisë, publikohen pamje nga ceremonia e dasmës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adelina Grainca, sot i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë në martesë. Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje është martuar me Erblin Maliqin.

Në rrjete sociale janë publikuar disa fotografi nga ceremonia e tyre martesore e realizuar në një ambient të bukur e me dekor të veçantë.

Sigurisht e gjithë vëmendja ishte te nusja, tepër elegante dhe me stil. Modeli i ri i flokëve ka rënë në sy.

Adelina u zgjodh deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit si pjesë e PDK-së, por që vetëm pas pak kohe kaloi në LVV, vota e së cilës rezultoi vendimtare për krijimin e Qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti.

Më shumë

spot_img