Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Deputetja Gjylameti publikon foton ëngjëllore me djalin: Dy muaj DRITË

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

42b846ce520346819cacfdc9bc38f116

Deputetja Blerina Gjylameti ka publikuar në rrjete sociale një foto tepër të ëmbël me djalin e saj dy muajsh.

Ajo u bë nënë për herë të dytë më 21 nëntor të viti të kaluar, dhe djalin e bekoi me emrin Kron. “Një tjetër rreze drite ndroicoi mendjet e ngrohu zemrat tona. Mirë se erdhe Kron”, shkroi ajo atëherë ndërsa në foton e sotme shkruan: Dy muaj dritë.

144205750_3316020555169872_7744173281701554660_n.jpg

Blerina, e cila pak kohë më parë kaloi dhe covid-19, ka edhe një djalë tjetër Joelin.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img