Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Deputetja e PD thërret seancë URGJENTE, ministrja e Arsimit në Komision, për studentët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër seancë dëgjimore URGJENTE!

Nesër në ora 9.00, Ministrja e Arsimit Besa Shahini, është thirrur në Komisionin e Edukimit për të raportuar në lidhje me problematikën e arsimit të lartë dhe kërkesat e studentëve.

Mirëpres pyetjet, shqetësimet dhe sugjerimet tuaja për t’ia drejtuar Ministres Shahini‘, ka shkruar deputetja e PD.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img