Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Deputetja e PD tërheq vëmendjen, shkon në Parlament me këpucë “Gucci” 880 euro

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Andia Ulliri është deputetja e Partisë Demokratike  dhe më e reja në Kuvend.

Sa i përket punës së saj si deputete Ulli duket të jetë korrekte, pasi nuk mungon në asnjë seancë të Kuvendit.

albsig

spring

Por së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen pasi është parë në Kuvend me një palë këpucë “Gucci” që kushtojnë më shumë se 880 euro. Një shumë e majme duke llogaritur dhe moshën e re të deputetes.

Këto këpucët janë ndër më të lakuarat edhe nga blogerët, por që kapin verën e rrogës së një deputeteje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img