Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Deputetja e PD-së ngushëllon familjet e viktimave të atentatit: Lajm i zi ka rënë në gjithë Fushë-Kuqen!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e Partisë Demokratike për Lezhën, Elda Hoti ka shprehur ngushëllimet për familjarët e viktimave të atentatit të sotëm në Fushë Krujë.

Hoti thotë se ky lajm i zi ka shokuar të gjithë Fushë Kuqen, ndërsa shpreh ngushëllimet për familjet Hoxha, Martini dhe Vata.

“Të tronditur, të shokuar nga lajmi i zi, që ka rënë në gjithë Fushë-Kuqen, për atentatin mafioz që u bë ndaj tre djemve të familjeve Hoxha, Martini dhe Vata. Ju shpreh ngushëllimet e mia familjarëve!”, shkruan Hoti në rrjetet sociale.

Nga atentati mafioz ditën e sotme në mbikalimin e Fushë Krujës mbetën të vrarë Brilant Martini, Besmir Hoxha dhe Diklen Vata.

Më shumë


spot_img

spot_img