Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Deputetja e LSI publikon përgjimin: Shantazh dhe presion psikologjik nga drejtoresha, do ta padisim (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e LSI-së Floida Kërpaci akuzon drejtoreshën e gjimnazit “Sami Frashëri” në Tiranë se ushtron terror dhe presion psikologjik ndaj nxënësve që të mos dalin në protestë.

Kërpaci ka publikuar një audiopërgjim ku supozohet se drejtoresha Teuta Dobi flet me nxënësit duke i shantazhuar ata.

Më poshtë përgjimi dhe deklarata e deputetes së LSI:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img