Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Deputetja e LSI kaloi te PS, Tavo IRONIZON Çuçin: Po ç’na bëre more Bledi!? Të kujtohet kur të erdhi në zyrë…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ca52b235cd216cf03eab35e123aa1557

Deputetja e LSI-së Ediola Braha i është bashkuar Partisë Socialiste për garën e 25 prillit.

Lajmin e kalimit të saj e njoftoi ditën e sotme ministri i Brendshëm Bledi Çuçi.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ka reaguar Vangjel Tavo, ish-deputet i LSI ka ironizuar Çuçin.

Sipas tij, Braha prej 2 vitesh ka qenë pjesë e shumicës pasi votonte çdo ligj të rilindjes.

Postimi i plotë:

Po ç’na bëre more Bledi!?  

Po si na e bëre këtë o Bledi!?  

Po si na e more o Bledi!?  

Po si nuk e kuptove prej dy vitesh kur të erdhi në zyrë (të kujtohet?) që ishte e juaja o Bledi!?

Po si nuk e kuptove që ishte e juaja teksa votonte çdo ligj të “Rilindjes”, o Bledi!?

Po si nuk e kuptove o Bledi, se sa talent kishte dhe sa e vlefshme ishte për “Rilindjen” kur e përzgjodhët relatore të ndryshimeve kushtetuese për kodin zgjedhor?

Mos more Bledi çfarë na bëre!

Na more një vlerë të madhe me famë ndërkombëtare!

Sa për shkërmoqjen, o Bledi, është “Rilindja” drejt shkërmoqes totale më 25 prill.

Asgjë e askush nuk mund ta ndalë më karrocën e “Rilindjes” tashmë të drejtuar drejt greminës.

vcangjel_tavo.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img