Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Deputetja e Kuvendit puth në buzë një vajzë dhe publikon videon: Është shoqa ime e ngushtë…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur Adriana Matoshi, njëherazi deputete e Kuvendit të Kosovës, së fundmi ka habitur ndjekësit përmes një videoje që ajo vendosi ta ndajë me ta.

Deputetja u shfaq duke shkëmbyer puthje me një vajzë, që rezulton të jetë artistja Time Aliu.

Ky gjest sipas Adrianës ka ardhur si pasojë e një trendi në Tik Tok, ku supozohet të puthësh dikë, pa e ditur tjetri.

Matoshi shkruan në postim se kishte vendosur ta bënte këtë, pasi ajo nuk e kishte iden për këtë trend.

“Ajo është shoqa im e ngushtë dhe doja ta bëjë këtë, pasi ajo nuk është Tik Toker dhe nuk e kishte idenë për këtë trend”, shkruan ajo në postimin e saj.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img