Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Deputetit shqiptar i vjedhin 50 mijë euro: I mblodha për të larë borxhet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta, ka denoncuar në polici se i janë vjedhur 50 mijë euro në banesën e tij në Prishtinë.

Ai ka thënë se ka parë se i është vjedhura banesa në Prishtinë dhe për këtë ka njoftuar menjëherë Policinë.

albsig

Mediat kosovare raportojnë se deputeti ka thënë se gjatë intervistimit, se paratë që dyshohet se janë vjedhur, janë mbledhur për arsyen e larjes së një borxhi.

Deputeti u ka thënë hetuesve se paratë janë mbledhur me disa familjarë të tij. Shkreta ka treguar se nuk kishte qenë në banesë që nga mëngjesi i datës 23 qershorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img