Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Deputeti, tifoz i Partizanit ka një mesazh për “çunat” në derbin me Tiranën (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot luhet derbi Tirana-Partizani dhe deputeti tifoz i Partizanit, ndoshta më i zjarrti nga politikanët shqiptarë i ka dhënë një mesazh skuadrës së tij.

Erjon Braçe poston një video në llogarinë e tij në IG  ndërsa shkruan: “Mirmëngjes!! Ditë e Mirë; Të shkojme ti mundin përsëri e përsëri dhe të vijojme në krye TË PAMPOSHTUR!! Çuna luftoni çdo minutë e deri ne fund! Tu tregojme çdo të thotë FUQI E KUQE!!”, përfundon Braçe.

Derbi Tirana-Partizani po pritet me interes të madh dhe policia ka marrë masa të rrepta sigurie për mbarëvajtjen e tij.

{mp4}27143{/mp4}

Më shumë

spot_img
spot_img