Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Deputeti thirrje ambasadorëve nga foltorja e Kuvendit: Nuk na duhet DIALOG sepse do të thotë rrotullim treshe në krevat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6696e2af9c902fce515a72e45e88ad8f

Deputeti i opozitës së re parlamentare, Ralf Gjoni i është drejtuar nga foltorja e Kuvendit ambasadorëve të huaj në vendin tonë duke u shprehur se Shqipërisë nuk i duhet asnjë dialog.

‘Kam një fjalë për ata ambasadorë që bëjnë thirrje për dialog pa e kuptuar çfarë po ndodh. Shqipërisë nuk i duhet asnjë dialog sepse do të thotë rrotullim treshe në krevat.

Nuk ka më vend për dialog, dialogu mbaroi, zgjedhjet u kryen e u njohën nga Europa dhe SHBA. Ata qytetarë që donin votuan ata që nuk donin nuk votuan, zgjedhjet u kryen, unë personalisht nuk votova nuk kisha mundësi zgjedhje, por i mbështeta zgjedhjet.

Çfarë po bëni ju tani, po jepni sinjale për dialog. Çfraë na duhet dialogu me ata që bojkotouan parlamentin e  injoruan reformën elektorale’, u shpreh Gjonaj.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img