Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Deputeti shqiptar nuk përmbahet, kap dhe “fluturon” në ajër gomat e rreshtuara (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti opozitar në Kuvendin e Kosovës, Bekë Berisha është shumë i apasionuar pas sporteve, sidomos atyre ekstreme dhe ku kërkohet forcë e madhe.

Ai ka publikuar në rrjetin social Instagram një video ku shihet se si pa kurrëfarë vështirësie ngre në ajër gomat e makinave, të madhësive të ndryshme dhe i hedh përtokë.

Ai duket mjaft në formë fizikisht, duke treguar dhe një anë tjetër të tijën, pa kostum dhe kollare.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img