Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
7.2kmh
75 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
17 °
Enj
14 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Deputeti lë nam në takimin me komisionin parlamentar, shfaqet krejtësisht i zhveshur, kolegët tallen me të

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një deputet kanadez është përballur me një moment shumë të sikletshëm gjatë një takimi të komisionit parlamentar në platformën ‘Zoom’.

Mediat e huaja kanë transmetuar se 46-vjeçari William Amos kishte hapur kamerën pa dashje, në momentin kur po ndërrohej për t’u bërë gati për mbledhjen.

Pasi vuri re se ishte duke u filmuar, ai menjëherë kërkoi falje për incidentin.

“Videoja u hap kur po vishja rrobat e punës, pasi isha kthyer nga vrapi. I kërkoj falje të gjithë kolegëve. Ishte pa qëllim dhe nuk do të përsëritet më”,- tha ai.

Por, kolegët e tij nuk e lanë pa e ngacmuar në lidhje me incidentin, duke e ironizuar.

“Duhet t’i kujtojmë anëtarëve të komisionit, sidomos meshkujve, që kravata dhe xhaketa janë të detyrueshme, por të detyrueshme janë edhe këmisha, mbathjet ose pantallonat”,- tha njëri prej kolegëve.

Më shumë
spot_img
spot_img