Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Deputeti Jenishehri sfidon Ramën, Bashën e Kryemadhin: Pse nuk pranoni debat televiziv me mua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetar i partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve Shqiptarë, Selami Jenisheri ka sfiduar kryeministrin Edi Rama, kreun e PD Lulzim Basha dhe kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi në një debat televiziv.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai shtron një pyetje duke thënë se përse krerët e partive nuk pranojnë debatin. Teksa shkruan se ata nuk pranojnë se se nuk mund të thonë se ku i marrin paratë.

“Rama, Basha, Kryemadhi! Pse nuk pranoni debat televiziv me mua Kryetarin e partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve, se nuk thoni ku i merrni ato para siç di unë ti them” shkruan Jenisheri në postimin e tij.

Kujtojmë që më herët Jenisheri ka sfiduar edhe Edi Ramën nga Kuvendi, ku ka kërkuar të përballet me të dhe të tregojnë programet, teksa tha se nëse programi i PS është më i mirë se programi i tij atëherë do u bëjë thirrje të gjithë pensionistëve që të votojnë Partinë Socialiste.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit