Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Deputeti i PS sulmon Edi Ramën dhe LSI: E kanë degjeneruar Tiranën

Lajme të ngjashëm

Më shumë