Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Deputeti i PS-së i del kundër Ramës: Nuk e do Shqipërinë, është 10 nivele poshtë Sali Berishës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Socialiste Vladimir Kosta i cili u largua disa kohë më parë nga kjo parti ka shpërthyer në akuza duke thënë se “kryeministri Edi Rama është 10 nivele më poshtë se ai pararendës Sali Berisha”.

Më tej Kosta është shprehur se, “në 4 vitet që ky i fundit e ka njohur Ramën, kreu i qeverisë nuk e do Shqipërinë, madje ai ka abuzuar me pasurinë kombëtare”.

Statusi i plotë i Vladimir Kostës:

Avokat Ngjela , Rama është 10 nivele më poshtë se Saliu.

MË E KEQJA E SHQIPËRISË !

Avokat, ti e njeh me kohë Ramën , unë këto 4 vite që e njoha e them me bindje se ai nuk e do këtë vend … gjithçka që ka bërë deri më sot janë të verifikueshme dhe hetohen shumë kollaj qoftë edhe për punimet e maskuara.

Rama ka abuzuar shumë me pasurinë kombëtare , për mua ti kalojë prokurorisë dhe jo më të kërkojë votën për kryeministër !

Ky kryeministër ja hoqi një vakt buke popullit shqiptar dhe ti i ke dalë në mbrojtje deri më sot!

Është 10 nivele më poshtë se Saliu për të cilin ju skeni rreshtur duke e akuzuar.

Mbroje këtë vend, se Rama bën çmos ta zhdukë OPOZITËN .

Edhe diçka, nëse e ke parë filmin “War dogs” Rama është tipiku Diveroli i ngjashëm në karakterin e atij kontrabandisti.

Më shumë


spot_img

spot_img