Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Deputeti i LSI, Kapurani mohon akuzat e PD për energjinë: Janë shpifje të PD

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Akuzat e partisë Demokratike për aksione seleksionuese në faturat e papaguara të energjisë elektrike dhe në ndërhyrjen e lidhjeve të palijgjshme kanë shtyrë një prej personazheve të përmendur nag selia blu, që të reagojë publikisht.

Pirro Kapurani, deputeti i LSI për qarkun e Korçës ka mohuar se ka llogari të papaguara dhe se ndaj tij po hidhet baltë për arsye politike.

“Deklaratat e PD-së janë shpifje e mashtrim me qëllime politike. Ata që e bëjnë do të përballen me gjykatën dhe do ta çoj deri në fund procesin, në mënyrë që nderin tim ta çoj aty ku duhet. Këto deklarata janë për të më mposhtur si figurë politike. Mesazhi im larg mashtrimeve e shpifjeve. Shpejt do marr avokatin e do shkon në gjykatë” tha deputeti i maxhorancës aktuale, pjesë e LSI. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img