Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Deputeti demokrat jep lajmin e bukur, në pritje për t’u bërë baba (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi, ka dhënë lajmin e bukur se do të bëhet baba për herë të dytë.

Ai ka publikuar mbrëmjen e djeshme një video, ku shfaqet duke festuar me familjarët, ndërsa mësojnë nga tollumbacet se së shpejti ai dhe bashkështortja e tij do të bëhen me djalë.

“Korriku që vjen do të jetë më i nxehtë”, shkroi Korreshi krahas videos që ka publikuar në Facebook. Deputeti Koreshi dhe bashkëshortja janë prindër të një vajze.


Më shumë