Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Deputeti braktis takimet e Ramës, merr pjesë në aktivitetin e partisë opozitare

Lajme të ngjashëm

Deputeti Vladimir Kosta, i cili ka hyrë në Kuvend nga lista e Partisë Socialiste, duket se ka mbyllur çdo marrëdhënie me këtë parti, për të kaluar në opozitë.

Deputeti i Përmetit nuk ka qenë sot i pranishëm në takimin e kryeministrit Edi Rama në qytetin jugor, për të marrë pjesë në aktivitetin e partisë opozitare.

Kosta ka qenë i pranishëm në konventën e Partisë Agrare Ambientaliste, që drejtohet nga Agron Duka, duke lënë të kuptohet se ky mund të jetë destinacioni i tij i radhës.

“Një pjesëmarrje e gjerë dhe dinjitoze në konventën e Vl të PAA-së”, shprehet Vladimir Kosta. 

Më shumë