Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Deputetët qëllojnë Arta Markun, Kryeprokurorja i shikon vëngër dhe ja ç’thotë ndër dhëmbë (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetët e opozitës kanë guxuar të qëllojnë jo vetëm kryeministrin Edi Rama por edhe prokuroren e porsa zgjedhur Arta Marku.

Momenti i kapur në video, tregon një objekt të fortë që fluturon drejt kryeprokurores gjatë kohës që ajo po betohet. Duket se objekti nuk ka qenë rastësor por shënjestra ka qenë pikërisht kryeprokurorja Marku, raporton Newsbomb.al.

Marku shihet teksa ruan qetësinë dhe me pamjen e vranët thotë diçka nëpër dhëmbë, pasi punonjësi i gardës hap me shpejtësi çadrën dhe devijon objektin në drejtim të kryeparlamentarit Gramoz Ruçi.

Sipas leximit të buzëve, duket se kryeprokurorja Marku thotë “Bravo…”. Por nuk dihet nëse kjo fjalë është një përgëzim për reflekset e gardistit, apo një “kunjë” për deputetët e opozitës të cilëve u ka ngulur shikimin e vëngër. /Newsbomb.al

Më shumë
spot_img
spot_img