Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Deputetet plot sharm dhe elegancë para Kuvendit, Kryemadhi me “look” të ri edhe në këtë seancë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Paraditen e sotme nisi seanca e dytë plenare, ku u prezantua programi i qeverisë “Rama 3”.  Edhe në këtë seancë tërhoqën vëmendjen me look-un e tyre deputetet e Kuvendit të Shqipërisë.

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ra në sy, ku kishte veshur një fustan ngjyrë rozë të ëmbël dhe me flokë të kapura, ndërsa theksonte linjat elegante të saj, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim më parë.

242165281 2971019263164082 6258617809312057084 n 640x960 1

Deputetet e maxhorancës kishin zgjedhur që të paraqiteshin në Kuvend me xhaketë dhe pantallona, një veshje me stil dhe serioze.

242089463 2971122903153718 8067416882069699972 n 640x1009 1

Ndërsa në seancën e kaluar Kryemadhi u shfaq e veshur me një stil elegant dhe plot sharm, ku mbante veshur një këmishë të bardhë me jakë, të cilën e kishte kombinuar me një fund me topa.

seanca e pare parlament deputetet veshje luk i ri 21
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img