Deputetët e PD u bien me dorë tavolinave, shikoni reagimin e Ramës (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 12:35 01-02-2018 Deputetët e PD u bien me dorë tavolinave, shikoni reagimin e Ramës (VIDEO)

Kaos në Kuvend.

Opozita vazhdon të mbajë bllokuar foltoren e Kuvendit ndërsa deputetët bërtasin me të madhe “kriminelë, kriminelë” dhe u bien me dorë tavolinave duke krijuar zhurmë në seancë.

Në video duket edhe kryministri Edi Rama, aspak i qetë ndërsa me gjeste u drejtohet deputetëve të PD mos prishin seancën.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011487007141113
array(1) { ["section"]=> string(78) "deputetet-e-pd-u-bien-me-dore-tavolinave-shikoni-reagimin-e-rames-video-108712" }