Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Deputeten nuk e fusin në asnjë listë të kandidatëve, por poston foton e GËZUAR: E humbura s’jam unë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

72b7f5a8ee20967a6e0f6200e9c77be0

Deputetja e opozitës parlamentare Edlira Hyseni, u fut në Kuvend dy vite më parë, pas largimeve të deputetëve të LSI-së dhe djegies së mandateve.

Tashmë ajo është lënë jashtë çdo liste për zgjedhjet e 25 Prillit. Ajo nuk ka siguruar qoftë edhe një vend jo të sigurtë në listën e PS-së në Durrës.

Por, ajo nuk është mërzitur madje thotë se në këtë rast e humbura nuk është ajo.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hyseni shkruan se këto dy vite në parlament është e kënaqur me veten dhe me punën që ka bërë.

Postimi i plotë:

Qe tju them se sjam e merzitur sot..  

E kenaqur me veten, per punen e marr persiper, te cilen u perpoqa ta bej sa me mire kam ditur dhe kam mundur ..

E privilegjuar nga mbeshtetja dhe vleresimi emocionues qe me keni dhene ne keto dy vite parlamentare, aq sa me keni bere te flas ne ate foltore qetesisht, sikur te ishim aty bashke..

Me fat te kem ne krah nje familje qe krenohet..

Cte shtoj.. ?

Me duket sikur e humbura sjam une..

Faleminderit nga zemra!

deputetja.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img