Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Denoncon Braçe: Elsa Bitën në Divjakë e rrahu bashkëjetuesi i saj, një nga kriminelët që autorizon PD për mbikqyrje territori jashtë orarit të lëvizjes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka bërë një reagim të fortë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në Divjakë, ku pretendohet se shefi i Komisariatit të policisë, Altin Shehu ka dhunuar aktivisten e PD-së, Elsa Bita, pasi kjo e fundit filmonte një miting të PS në Divjakë.

Braçe thotë se personi që e ka dhunuar është bashkëjetuesi i saj, pasi ka kryer edhe një martesë fiktive në Tiranë.

I pari në listën e PS në Divjakë shkruan se ky person ka identitet të rremë dhe është një nga individët që ka autorizuar PD për mbikqyrje territori jashtë orarit të lëvizjes së qytetarëve, madje dy janë shtetas me rekorde kriminale.

Reagimi i plotë i Braçes

TJETER PROVE KRIMI!

KRIMINELE NE STRUKTUREN E PD DIVJAKE PER “MBIKQYRJE”!

Shiheni kete leter te vulosur me VULEN E PD,

nga PARTIA DEMOKRATIKE;

Konfirmon ngritjen e struktures se MBIKQYRJES SE TERRITORIT per nevoja te zgjedhjeve!

Shihini emrat;

MES TYRE, jane dy shtetas me REKORDE TE RENDA KRIMINALE:

ARMEMBAJTJE PA LEJE, KULTIVIM E TRAFIKIM DROGE, SHKATERRIM PRONE ME DJEGIE E GRABITJE!

Shiheni perseri letren;

PD I AUTORIZON KETA KRIMINELE PER QARKULLIM JASHTE ORARIT TE NDALIM QARKULLIMIT PER CDO SHTETAS!

Qellimi;

MBIQYRJA E TERRITORIT!

Kuptoni apo jo?

Keta funderrina qe folen per patronazhiste duke deformuar plotesisht rolin dhe te verteten,

KANE ORGANIZUAR E AUTORIZUAR ME DOKUMENTA KRIMINELE TE DHUNSHEM PER MBIKQYRJE TE TERRITORIT!

Doni me per kete organizate kriminale?

Pritni dhe pak;

Njeri prej tyre ka identitet te rreme, ka kryer nje martese fiktive ne Tirane per te marre identitet tjeter, nderkohe, rezulton qe jeton pikerisht me shtetasen qe sulmoi sot per te prishur nje aktivitet trajnimi te komisionereve te PARTISE SOCIALISTE!

Eshte egzakt shtetesja qe eshte bere hit ne mediat e SALI BERISHES E LYLEZIM BASHES PER LOKSACION-TERHEJE KYCI!

Ky takem krimi eshte!

I KERKOJ PUBLIKISHT PROKURORIT TE LUSHNJES TE HETOJ MENJEHERE KETE STRUKTURE KRIMINALE OPERATIVE NE DIVJAKE!

Ja ku i ka provat!

Dosjet kriminale gjenden lehtesisht per keta horra!

177003218 264011875460745 2541197313683932644 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img