Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
75 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Denoncimi: Votë e fotografuar në Dibër dhe brenda plasmasit (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img