Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Denoncimi: Vëllai i Olta Xhaçkës hap agjenci doganore, i bën presion subjekteve t’i kryejnë procedurat te ai

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Andi Xhaçka, vëllai i ministres së Jashtme Olta Xhaçka rezulton administrator i një agjencie doganore, për të cilën akuzohet se po përfiton në mënyrë të paligjshme.

Është ish-kryeministri Sali Berisha ai që denoncon në rrjetet sociale, duke akuzuar vëllain e Olta Xhaçkës se i bën presion subjekteve që procedurat doganore t’i kryejnë te ai.

Agjencia e Andi Xhaçkës mban emrin “ELITE BROKERS 2020”.

Denoncimi:

Vellai i ndrikull Xhaçkes me agjensi!

Ndjek si peshkaqen bizneset!

Lexoni mesazhin e qytetarit dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje, Dr.Berisha.

Ne vijim po ju dergoj shqetesimin nga disa Agjensi Doganore te cilat ma kane percjellur si shqetesim.  Ata gjinden  nen presion te vazhdueshem  nga Andi Xhacka, vellai i Ministres se jashtme  Olta Xhacka. Ky ka hapur nje agjensi Doganore  dhe u ben presion subjekteve private qe te kryejne procedurat te ky i fundit, perndryshe do kene sanksione e gjoba Doganore ne menyre qe te jete i vetmi operator qe operon ne kete biznes duke falimentuar te tjeret. Bashkelidhur po ju dergoj dhe ekstraktin e QKB me te dhenat perkatese. Dite te mbare.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img