Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Denoncimi: Vdes pensionisti në mes të Fierit, ambulanca nuk shkon ta marrë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

fde0eda6d19aa4a1c60122b8c40b0f4e

Një denoncim i fortë ka mbërritur në adresën e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Një qytetar dixhital denoncon vdekjen e një pensionisti në mes të qytetit të Fierit, i mbështetur në murin e Postës Shqiptare.

Sipas mesazhit të publikuar nga Berisha, për 30 minuta ambulanca nuk ka shkuar në vendngjarje dhe nuk i është dhënë asnjë ndihmë mjekësore.

Denoncimi i Berishës:

Vdes ne mes te qytetit pa asnje ndihme mjeksore!

Ne narkoshtet nuk ka urgjence per qytetaret!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Jemi shokur Doktor 
Pensionisti ne kete gjendje ka qendruar per gjysem ore.
Ambulanca nuk u duk.
Personi ne fjale nderroj jete tek muri i Postes Fier.
Keqardhje!

hxfrjhbj.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img