Denoncimi: Vdes pensionisti në mes të Fierit, ambulanca nuk shkon ta marrë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:49 16-07-2019 Denoncimi: Vdes pensionisti në mes të Fierit, ambulanca nuk shkon ta marrë (FOTO)

Një denoncim i fortë ka mbërritur në adresën e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Një qytetar dixhital denoncon vdekjen e një pensionisti në mes të qytetit të Fierit, i mbështetur në murin e Postës Shqiptare.

Sipas mesazhit të publikuar nga Berisha, për 30 minuta ambulanca nuk ka shkuar në vendngjarje dhe nuk i është dhënë asnjë ndihmë mjekësore.

Denoncimi i Berishës:

Vdes ne mes te qytetit pa asnje ndihme mjeksore!

Ne narkoshtet nuk ka urgjence per qytetaret!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Jemi shokur Doktor 
Pensionisti ne kete gjendje ka qendruar per gjysem ore.
Ambulanca nuk u duk.
Personi ne fjale nderroj jete tek muri i Postes Fier.
Keqardhje!

hxfrjhbj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082130432128906
array(1) { ["section"]=> string(84) "denoncimi-vdes-pensionisti-ne-mes-te-fierit-ambulanca-nuk-shkon-ta-marre-foto-172370" }