Denoncimi: Shkarkohen 15 policë se nuk paguanin shefin, si kalohet pa u regjistruar në Rinas

Publikuar tek: aktualitet, më 11:31 15-01-2018 Denoncimi: Shkarkohen 15 policë se nuk paguanin shefin, si kalohet pa u regjistruar në Rinas

Ish kryeministri Berisha ka publikuar një tjetër mesazh, këtë herë nga policci dixhital siç e quan ai.

Sipas denoncuesit nga komisariati i Rinasit janë shkaruar 15 punonjës policie, pasi nuk i paguanin këste mujore shefit, Gramoz Lala. Po ashtu denonuesi flet edhe për persona që kalojnë në Rinas pa u regjistruar.

Mesazhi i plotë:

Kjo eshte siguria ne komisariatin e Rinasit. Gjoba e ryshfete per kalime te pa regjistruara!

Lexoni mesazhin e policit dixhital. sb

“Pershendetje doktor , mbreme ka qarkulluar nje lajm ne media qe jan larguar nga komisariati rinasit rreth 15 punonjes policie per arsye te performances se dobet ne pune ,, une jam njeri nga keta punonjes te larguar dhe e verteta eshte qe sjan larguar per arsye te performances se dobet ne pune pas selektimi i ketyre punonjesve eshte bere nga shefi kufirit Gramoz Lala dhe jan larguar te gjith ata punonjes te cilet nuk paguanin kestet mujore te ky zoteria ,pasi kjo eshte puna qe behet ne rinas ku kan mbajtur ata punonjes policie te cilet jan te zhytur ne korrupsion dhe ndajn pazaret mes tyre , mjafton tu kontrollohet sistemi dhe dalin te gjith personat qe jan kaluar pa rregjistruar fare dhe kur i kthejne nga vendet e BE i mbulon ky zoti shef Lala pa permendur qe sa jan kthyer dhe i mbajn te fsheht se paguajn haraçin”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ZGJEDHJET NË FSHF: Rama krah Dukës jep mesazhin e fortë nga kompleksi Dinamo
Arta Marku flet për herë të parë para gazetarëve: Do të shihni ndryshime dhe surpriza »
Article Logic
Execution time: 0.013104915618896
array(1) { ["section"]=> string(97) "denoncimi-shkarkohen-15-police-se-nuk-paguanin-shefin-si-kalohet-pa-u-regjistruar-ne-rinas-106601" }