Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Denoncimi: Rama ka frikë, nuk pranon studentët në takimin e Korçës

spot_img

Lajme të ngjashëm

76eccaf68868c42a971fce8d7638e448

Kryeministri Edi Rama ka vizituar gjatë ditës së sotme qytetin e Korçës, ku tani është duke zhvilluar një takim me qytetarët korçarë. 

 Mirëpo, një qytetarë ka bërë një denoncim ku tregon se njerëzit janë të përzgjedhur dhe studentët nuk janë lejuar të jenë pjesë në takim.  

Këtë denoncim e ka publikuar ish-kryeministri Sali Berisha në rrjetin social ‘Facebook’, i cili shprehet se Korça është në shtetrrethim dhe se Rama ka frikë nga studentët, prandaj bën takim me ftesa.

Denoncimi i plotë:

Korça ne shtetrrethim!

Studenti dixhital denoncon:
Frikacaku takim me ftesa,
Ndalon studentet te futen ne takim!

Lexoni denoncimin e studentit dixhital. sb

Pershendetje zoti Berisha! Jemi disa studente te Universitetit te Korces dhe nuk na lejojne te futemi ne takim me zotin Kryeminister. Korca eshte ne shtetrrethim nga narkopolicia . mbledhja eshte me ftesa , po mos jesh i majte nuk lejohesh. Te uroj shendet zoti berisha

Më shumë

spot_img