Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Denoncimi: Nëndrejtori i Albpetrolit ndalohet për kontrabandë elektroshtëpiakesh në Kapshticë, po fshehin skandalin

spot_img

Lajme të ngjashëm

0c79c42ab3e09ad9bd2e456346c0369c

Nëndrejtori i kompanisë Albpetrol është ndaluar në muajin dhjetor të vitit të kaluar për kontrabandë elektroshtëpiakesh në pikën doganore të Kapshticës.

Ish-kryeministri Sali Berisha i cili denoncon dhe rastin, bën me dije se ndalimi i nëndrejtorit Gazmend Osmanaj po mbahet qëllimisht i fshehtë, ndërkohë që sipas tij i gjithë Fieri flet dhe ka dijeni.

DENONCIMI I BERISHËS:

Akuzon nendrejtorin e Albpetrolit se eshte ndaluar per kontrabande!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Doktor ju pershendes! Ju bej me dije se ne muajin e kaluar ne dhjetor, nendrejtori i albpetrolit Gazmend Osmanaj numri 2 pas administratores, eshte ndaluar per kontrabande elektroshtepijake ne kapeshtic! Gjithe fieri flet per kete gje!Po mbahet fshete pasi eshte nje skandal ku po hiqen punonjesit nga puna duke i nxjerr ne rruge dhe po e drejtojne kompanine disa hajdute si mbesa e mero bazes drejtoresh juridike faktikisht vet mero dhe shefja e burimeve njerzore kushurira e pare ministres margariti! Anonim te lutem, ju uroj shendet.

Screenshot_1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Më shumë

spot_img