Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Denoncimi me FOTO: Drejtori i Emergjencave në Bashki ndërton qymez dhe i bllokon hyrjen Poliklinikës

spot_img

Lajme të ngjashëm

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img