Denoncimi i qytetarit: Policia asgjëson hashashin, pastaj mbushin dhe marrin edhe nga një thes për vete (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:08 17-09-2020 Denoncimi i qytetarit: Policia asgjëson hashashin, pastaj mbushin dhe marrin edhe nga një thes për vete (VIDEO)

Një denoncim me video është bërë nga një qytetar, i cili akuzon policinë se po përfiton nga asgjësimi i hashashit, duke marrë edhe për vete.

Në videon e dërguar emisionit “Fiks Fare”, shihen se policët pas asgjësimit të hashashit, kanë mbushur edhe nga një thes për vete, duke e transportuar me makinë.

Video është regjistruar në fshatin Mafsheq të Fushë Krujës, ndërkohë që pritet edhe reagimi i policisë dhe masat që do të merren.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Korça në ‘SHTETRRETHIM’, ‘SHQIPONJAT’ , policia Kriminale dhe ajo e Rendit kontrolle të rrepta në çdo cep të qytetit
Ndahet nga jeta Prof.Dr. Gjergji Cepa, një nga themeluesit e Okulistikës Shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.011337995529175
array(1) { ["section"]=> string(114) "denoncimi-i-qytetarit-policia-asgjeson-hashashin-pastaj-mbushin-dhe-marrin-edhe-nga-nje-thes-per-vete-video-220743" }