Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Denoncimi i Berishës: Dikush ka dalë me patllake të blejë domate! Deri këtu ka arritur pasiguria

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon të postojë në rrjetet sociale denoncime që i mbërrijnë nga qytetarë të ndryshëm.

Më e fundit është…e çuditshme të thuash është pak. Një qytetar që sipas Berishës ka dalë me pistoletë në brez për të blerë domate. Për Berishën kjo tregon se deri ku ka shkuar pasiguria në vend.

E siç duket nga foto që ia kanë dërguar Berishës, jo vetëm me “pistoletë”, por qytetari paska dalë dhe me shapka 4 numra më të vogla.

Ja denoncimi i tij:

Deri ketu ka arritur pasiguria ne narkoshtet. Me patllake edhe kur blene domate!! sb

srgerg4egsdf

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img