Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Denoncimi: Dy italianë u larguan pa paguar nga hoteli im, qëndruan 10 ditë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pronar hoteli në Tiranë ka denoncuar në polici dy shtetas italianë, të cilët sipas tij, kanë qëndruar për 10 ditë në hotel dhe janë larguar pa kryer pagesën.

Dy shtetasit italianë me iniciale G.V., 57-vjeç dhe A.D., 41 vjeç, i kishin thënë se do të qëndronin gjatë në hotelin e tij, por e mashtruan duke u larguar pa paguar.

Ai sqaron se ditën që dolën nga hoteli, i kishin thënë punonjësit të hotelit se “do rikthehemi përsëri në darkë”, por janë larguar për të mos u kthyer më.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img