Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Denoncimi: Digjen plehrat në qiell të hapur, Durrsakët përjetojnë tmerr (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

ktu ndodhemi ne portoromano ne Durres ku vazhdon djegia e plehrave ne qiell te hapur.gjith banoret e spitalles e portoromanos dhe sektor rinia po perjetojne tmerr.vangjushi vazhdon me projektet e luksit ne vend te landfillit


Më shumë